AS9100


Karşılaşılan Zorluklar

 

AS9100, havacılık ve savunma endüstrilerinde en çok bilinen kalite standardıdır. ISO 9000'e benzer, ancak diğerleri arasında ürün gerçekleştirme, tasarım ve geliştirme, üretim ve hizmet sunumu gibi konulara özel bir yaklaşım getiriyor. Havacılık ve savunma şirketleri AS9100'ü müşteri ihtiyaçlarını karşıladıklarından emin olmak için takip eder ve güvenli ve güvenilir ürünler sunar.


Daha iyi bir yolcu deneyimi sağlamak ve nüfus güvenliğini en üst düzeye çıkarmak gibi kaygılarla bağlantılı olarak yakıt verimliliğini artırmak ve gaz emisyonlarını azaltmak için hedefler, yeni havacılık ve savunma ürünlerine olan talebi hızla artırmaktadır. İnce marjlar ve yüksek güvenlik gereksinimlerine sahip bir senaryoda, havacılık ve savunma şirketlerinin, tedarikçinin ilişkisini güçlendirmesi ve iş dünyasının çevresel ve finansal geçerliliğini güvence altına almak için yenilikçilik ve yüksek kaliteli ürünler sunma zorunluluğunu aşması gerekiyor.


Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin


AS9100 Çözüm

SoftExpert, çeşitli küresel düzenlemelerin zorlu ihtiyaçlarını karşılayan, uyum yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite (SE Suite), şirketlerin maliyetleri düşürmek, başarıyı en üst düzeye çıkarmak, verimliliği arttırmak ve riskleri azaltmak için AS9100 ile uyum sağlamasına yardımcı olur.                                                                                                                   

SoftExpert çözümü, kuruluşların AS9100 gereksinimlerini kolayca karşılayabilmelerini, belgeleri, süreçleri, riskleri, denetimleri, projeleri, uygunsuzlukları, KPI'ları, ürün gerçekleştirmelerini ve diğerlerini yönetecekleri kaynakları sağlayarak, QMS verimliliğini artırarak yeniden işleme ve atık miktarını azaltmalarını sağlar. Çevrimiçi işbirliği olanaklarıyla, kuruluş ve yöneticiler, KYS'nin sürdürülmesini ve etkinliğini sağlayan sistematik ve birleşik bir yaklaşımla daha fazla kullanıcı, ekip, ofis ve iş birimi içeren ürün geliştirme ve kalite girişimleri hakkında iletişim kurabilir ve güncellenebilir.


Ana faydalar

  • Düzenleyici ve yasal uyum yönetimini standartlaştırır ve düzenler.

  • AS9100 ve diğer düzenlemelere etkin bir şekilde uyma çabalarını azaltır.

  • İşgücünü geliştirme ve işletme genelinde iş sürecini geliştirme çabalarını artırır.

  • Müşteri gereksinimlerini sürekli olarak karşılayan havacılık ve savunma ürünlerinin teslimatını sağlar.

  • Potansiyel riskleri proaktif bir şekilde tespit edin ve yönetin, şirketin bütçesini kaydedin.

  • Ürün geliştirme süreçlerini ve ürün portföyünü tam olarak merkezileştirir ve alır.

  • Yeni havacılık, savunma ürünleri ve ilgili belgelerin geliştirilmesi, gözden geçirilmesi ve onaylanmasını kolaylaştırır.

  • Kalite sapmalarının ve müşteri taleplerinin araştırılmasını hızlandırır.

  • Süreç ve departman denetimlerini yürütür ve organizasyonel güvenlik açığını azaltır.

  • Paydaşlar, tedarikçiler ve hükümet ile iş ilişkisini güçlendirir.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı