Çok Boyutlu Göstergeler: göstergelerin sonuçları sadece bir tık uzaklıktadırÇok Boyutlu Göstergeler: göstergelerin sonuçları sadece bir tık uzaklıktadır

18 ARALIK 2018 • BY MARLON QUANDT BSC , KURUMSAL PERFORMANS


Şimdi böyle alanları, ekipler ve bölgeler gibi ortak özelliklere sahip göstergelerini yönetmek daha kolaydır . Çok Boyutlu Göstergeler, SoftExpert Performansından alınmıştır.

O nasıl çalışır?

Bir gösterge oluştururken, sadece “ Çok Boyutlu ” seçeneğini seçin. Çok boyutlu göstergeler, hedeflerin ve ölçümlerin bireyselleştirilmiş veya gruplandırılmış yorumlanmasıyla daha karmaşık kontrole izin verir.Bununla, gösterge kayıt ekranından ayrılmak zorunda kalmadan normal göstergeler için daha fazla boyut açabilirsiniz.

Ardından sonuçları aynı ekranda kontrol edin ve birleştirilmiş ölçümleri veya her bir boyutun kaydını tutun.

Çok boyutlu göstergelerin avantajı nedir?

Çok boyutlu göstergeler, karar vermek için kullanabileceğiniz gerçek, kesin ve ayrıntılı bilgiler sağlar.Sorunların kök nedenini işaret ederek yön değiştirmeye ve başarıya ulaşmaya yardımcı olabilirler ve hatta her bir “bölümün” sonuçlara ulaşmada nasıl bir katkı sağladığını bile belirleyebilirler.

Çok Boyutlu Göstergelerin Takibi

Çok Boyutlu Göstergelerin Takibi

Örneğin, kuruluşunuzun dakikliği ve katılım göstergesi, bölgelere göre, ekip tarafından ve hatta çalışan tarafından kişiselleştirilmiş yorumlamayı kolaylaştırmak için açılabilir.

Bakalım ne kadar basit?