Havacılık ve Uzay üreticisi belge yönetimini geliştirdi - Helibras Success Story

Havacılık ve Uzay üreticisi belge yönetimini geliştirdi - Helibras Success Story

Helibras, dünya helikopter pazarının lider sağlayıcısı olan bir Airbus Group şirketi olan Airbus Helicopters'in bir yan kuruluşudur. Şirket, yalnızca Brezilya helikopter üreticisi ve Brezilya türbin helikopter filosunun yaklaşık% 50'sini oluşturuyor. Ülke genelinde birkaç üs ve 500'den fazla çalışanı bulunan fabrikasında, sivil, hükümet ve askeri kesimler için modellerle yılda 36 hafif uçak ve 12 ağır uçak üretim kapasitesi bulunuyor.

Meydan okuma

Helibras, elle ve yazılım desteği olmadan yapıldığı için doküman yönetimi ile ilgili sorunlar yaşıyordu.

Çözüm

Sorunun üstesinden gelmek için Helibras, yaratımdan arşivlemeye veya elden çıkarmaya, döngünün her aşaması için en eksiksiz işlevleri sunan eksiksiz bir elektronik belge yönetimi çözümü olan SoftExpert Belgesini benimsemiştir .

Sonuçlar

Platform, şirketin tüm alanlarında 530 kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Helibras'taki Kalite Analisti Ana Andrade'ya göre şirket, şirkete ISO, ANAC ve diğer sertifikaların bakımında da yardımcı olan SoftExpert Excellence Suite ile doküman yönetimini geliştirdi.

Helibras'taki Kalite Analisti Ana Andrade, “Bugün, SoftExpert çözümü ile önemli verimlilik kazanımları gördük, belge yönetimi işlemlerinin hızını arttırdık ve daha önce bu görevler için hedeflenen çalışma saatlerinden tasarruf ettik” diyor.

Helibras'ta Kurumsal Sistemler Analisti João Carvalho, “Çözüm, işlerin yürütülmesi için en uygun bilgileri görüntülemenin verimli bir yolunu sağlamanın yanı sıra, hızla veriye başvurmamızı sağlar” diye vurguluyor.

Araç ayrıca  , ISO 9001: 2015, AQAP 2110, ANAC RBAC21, ANAC RBAC145 ve ANAC RBHA142 gibi Kalite ve Havacılık sertifikalarının yanı sıra Silahlı Kuvvetlerin sıkı organları tarafından verilen DMAVEX, DAERM ve DIRMAB sertifikalarının korunmasına da yardımcı olmaktadır. Helibras'ın uçaklarına müdahaleler yapmaya kalifiye olduğunu garanti eden.