Mobil cihazlarla bakım faaliyetleri yürütmek için zaman kazanın

Mobil cihazlarla bakım faaliyetleri yürütmek için zaman kazanın

Artık SE Bakım faaliyetlerini doğrudan akıllı telefonlar veya tabletler gibi mobil cihazlarla gerçekleştirebilirsiniz. Bu, bu araçları kullanmak için yeni olanaklar yaratıyor ve özellikle de varlıkları ve harici olarak yürütülen bakım faaliyetleri üzerinde daha etkin kontrol arayan şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Mobil cihazları kullanarak etkinlik yürütmek nasıl çalışır?

Bu özellik, SE Suite'in 2.0.12 sürümünden beri kullanılabilmektedir. Tanımlar, özellikler, kontrol listeleri ve yapılan işlemler gibi etkinliklerin ayrıntılarını kaydetmenize olanak sağlar. Ayrıca, fotoğrafların eklenmesi, gerçekleştirilen hizmetten önce ve sonra kanıtların izlenebilirliği ve doğrulanmasının sağlanması mümkündür.

Mobil cihazlarla bakım faaliyetleri yürütürken zaman kazanın
Mobil cihazlarla bakım faaliyetleri yürütürken zaman kazanın

Ek açıklamaları bu şekilde kaydetmenin önemli faydalarından biri, teknisyenlerin artık boş hizmet raporlarına bağlı olmamasıdır. Önceden, bu formların manuel olarak doldurulması ve daha sonra sisteme girilmesi gerekiyordu. Bu sayede kağıt ve baskı maliyetlerini ortadan kaldırabilir ve çevreye yardımcı olabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak güncellenen bilgilerle, zaman kazanır ve bakım işlemini optimize edersiniz .

Bu özelliği kullanmak için herhangi bir uygulamayı indirmenize gerek yoktur; sistem adresinize mobil cihazınızdaki tarayıcıyla kolayca erişebilirsiniz.