SE Suite'in Yalın Süreci'ni kullanarak israfınızı ortadan kaldırın

 


Mevcut piyasa senaryosu, endişe verici bir oranda sürekli bir değişim içermektedir. İş dünyası gittikçe daha karmaşık hale geliyor ve uygun teknolojik destek olmadan etkinlik ve verimlilik kaybı daha yaygın. Dolayısıyla, teknoloji rekabet edebilirliklerini garanti altına almak için süreçleri nasıl destekleyebilir?

SoftExpert Excellence Suite artık Yalın Süreç konseptiyle uyumlu

Asıl amaç israfı ortadan kaldırmak ve işlem hızını arttırmaktır. SoftExpert Süreci , Yalın konseptinin ortadan kaldırmaya çalıştığı başlıca israf türlerini içeren bir kütüphane sunar.

Yalın Süreci SE Suite
Yalın Süreci SE Suite

Faaliyet bekleme süresini belirleme ve kritik yolu belirleme olasılığına ek olarak, sistem ayrıca görsel yönleri kullanarak kritik yönleri tespit etmeye izin verir.

Faaliyetlerin ve akışların katma değer ya da katma değer olmadığını belirtir. Değer katmayan, iyileştirme ve optimize etme eylemleriyle sık sık elimine edilebilir.

İsrafı azaltarak daha fazla kalitede kullanılabilir zaman kullanılabilir ve işlem döngüleri daha hızlı olur.Böylece, Zamana Karşı Maliyete - Verimlilik oranını optimize etmek mümkündür .