SoftExpert Formunun yeni versiyonunu inceleyin!

SoftExpert Formunun yeni versiyonunu inceleyin!

o biçim otomasyon ve proses iyileştirme karışan insanların günlük rutin kolaylaştırmak, SoftExpert Formu sürümü 2.0.14 ile önemli ölçüde gelişmiştir.

Araç, kullanıcı deneyimine odaklanarak yeniden tasarlandı. İlişkiler ve entegrasyonlar gibi bir dizi karmaşık konsept basitleştirildi. Bu, teknik bilgisi olmayan kullanıcıların bile dinamik ve gelişmiş formlar oluşturmasını sağlar.

Etkilenmeye hazır mısın? Makaleyi okumaya devam edin ve yeni ana özellikleri öğrenin:

SoftExpert Form'daki yenilikler

Ergonomik arayüz

Modelleyici daha kullanıcı dostudur ve bileşenler daha iyi organize edilmiştir. Sonuç, sağlam formları daha fazla çeviklikle tasarlamanıza izin veren temiz ve sezgisel bir arayüzdür.

Duyarlı Formlar

Formlar artık, özellikle mobil cihazlar için faydalı olan, kullanıcının cihazının tarayıcı genişliğinin boyutlarına daha duyarlı ve uyumludur.

Modelleme yaparken, bileşenlerin hizalanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Sistem bunu sizin için otomatik olarak yapar.

Formları yürütürken bilgi girmek ve düzenlemek de basittir; bu, sürece katılan herkes arasında işbirliğini kolaylaştırır.

Yeni Yapılandırma Sihirbazları (sıfır kod)

Tüm form iş kuralları, yapılandırma sihirbazları aracılığıyla tanımlanabilir. Kullanıcıları, kodlama yapmadan ve programlama dillerini bilmeye gerek kalmadan hesaplama, doğrulama, uyarı ve entegrasyon tanımında yönlendirir.

Akıllı İlişkiler

Sadece birkaç tıkla, kayıtları farklı tablolar arasında bağlayarak akıllı ilişkiler kurabilirsiniz. Model bakımcısını kullanarak oluşturulabilirler, form bakım ve geliştirme faaliyetlerini basitleştirirler.

SoftExpert Form'un yeni versiyonuyla, süreçler daha çevik hale geliyor ve şirketiniz üretkenliği kazanıyor.