Ortak Bilgi GövdesiCBOK


Karşılaşılan Zorluklar


İş Süreçleri Yönetimi Rehberi Uluslararası İş Birliği (ABPMP) Derneği tarafından oluşturulan İş Süreç Yönetimi Kılavuzu'nun (BPM CBOK®) Kılavuzu, iş süreçleri yönetimi ile ilgili uzman profesyonellerden alınan bilginin toplamıdır. BPM CBOK®, BPM'nin ortak bir anlayışını sağlar. İş pratisyenlerine odaklanmak, ekipler ve kuruluşlar arasındaki uyumu teşvik eder ve piyasada yaygın olarak kullanılan yaygın olarak kabul görmüş uygulamaları içerir, bunların değeri ve verimliliği konusunda geniş bir fikir birliği vardır. 

BPM Ortak Bilgi Bülteni, her Bilgi Alanı için genel bir genel bakış sunmakta ve bunlara ilişkin görevlerin ve ortak faaliyetlerin bir listesini sunmaktadır. Daha geniş BPM CBOK®'un bir parçası olan diğer bilgi kaynaklarına referanslar ve bağlantılar da sunulmaktadır. 

Çözüm CBOK

SoftExpert, çeşitli küresel düzenlemelerin zorlu ihtiyaçlarını karşılayan, uyum yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite (SE Suite), şirketlerin maliyetleri BPM CBOK®'a göre değiştirmelerine yardımcı olurken maliyetleri düşürür, başarıyı en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve riskleri azaltır.

Çözüm, kuruluşların BPM CBOK® tavsiyelerine kolayca uyabilmesini sağlar. Modelleme, analiz, tasarım, dönüşüm ve süreç performans yönetimi için kaynak sağlar, iş performansını optimize eder, uyumluluğu iyileştirir ve yeniden çalışmayı azaltır. Çevrimiçi işbirliği yetenekleri sayesinde, kuruluşlar ve yöneticiler daha iyi bir görünüme sahip olabilir ve süreç, değişiklikler ve sonuçlar hakkında güncellenebilirler. Çözüm, kullanıcılara, ekiplere, ofislere ve iş birimlerine standartlaştırılmış akışlarla entegre olur, işbirliğini teşvik eder ve iş kazançlarını artırır.

cbok-eng-esp

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin

       Ana Faydalar

  • Standart, Süreç İyileştirme Girişimleri'ni yönlendirerek süreç iyileştirme girişimlerini kolaylaştırır.

  • Standart terminoloji ile süreçler hakkında iletişim kolaylaşır.

  • Takım verimliliği, kanıtlanmış sonuçlarla piyasa uygulamaları yoluyla artırılmaktadır.

  • BPM CBOK, tüm işletme tarafından süreçler hakkında ortak bir anlayış geliştirir.

  • Diğerleri arasında Altı Sigma, Yalın, TKY gibi disiplinlerle birlikte çalışır.

  • Daha iyi sonuçların elde edilmesini sağlayan iş işbirliği teşvik edilir.

  • Ürün ve hizmetlerin güvenliği ve kalitesi artırıldı.

  • Farklı iş süreçleri daha kolay bilgi alışverişi yapabilir.

  • BPM çözümlerini seçme ve değerlendirmeyi içeren girişimler daha hızlı olmaktadır.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı