Yetenek Olgunluk Modeli Entegrasyonu (CMMI)


Karşılaşılan Zorluklar


Verimliliği artırmak ve maliyetleri düşürmek için iş sürecini geliştirmek, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin yüz yüze geldiği bir meydan okumadır. Bu, özellikle entegre ürün ve süreç geliştirme, yazılım mühendisliği ve sistem mühendisliği için süreç iyileştirmelerini tanımlamaya çalışan hükümet ve ticari kuruluşlarda geçerlidir.

Yetkinlik Olgunluk Model® Entegrasyonu (CMMI), kurumlara performanslarını en iyi şekilde arttıran etkili süreçlerin temel unsurlarını sağlayan bir süreç iyileştirme yaklaşımıdır. Bir projenin, bir bölümün ya da tüm bir kuruluşun genelinde süreç iyileştirmeye rehberlik etmek için kullanılabilir.

CMMI Çözüm

SoftExpert, CMMI yaklaşımının sıkı ihtiyaçlarını karşılayan uyum yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite (SE Suite), şirketlerin yaklaşımı takip etmelerine yardımcı olurken, uyum maliyetlerini düşürür, başarıyı en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve riskleri azaltır.

SoftExpert’un çözümleri, kuruluşların CMMI’yi kolayca takip edebilmelerini, süreçleri, denetimleri, uygunsuzlukları, kalite KPI'larını, kalite kayıtlarını ve raporları yönetebilmelerini, organizasyon verimliliğini artırmalarını, yeniden işleme ve israfı azaltmalarını sağlar. Çevrimiçi işbirliği yetenekleri ile, kuruluşlar ve yöneticiler, sistematik ve birleşik bir yaklaşımla daha fazla kullanıcı, ekip, ofis ve iş birimi içeren sürekli iyileştirme girişimleri hakkında iletişim kurabilir ve güncellenebilir, kalite yönergelerini eylemlere dönüştürür.

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin

      Ana Faydalar

  • Bir organizasyonda çoklu süreç disiplinleri arasında verimli ve etkili iyileştirme için rehberlik.

  • Daha önceki modellerden alınan en iyi uygulamalara yönelik iyileştirmeler.

  • Bir organizasyonun tüm unsurları için ortak, entegre bir iyileştirme vizyonu.

  • Daha açık bir şekilde yönetim ve mühendislik faaliyetlerini iş hedeflerine bağlar.

  • Ürün veya hizmetin müşteri beklentilerini karşıladığından emin olmak için kapsamı ve görünürlüğü ürün yaşam döngüsü ve mühendislik faaliyetlerine genişletin.

  • En iyi uygulama alanlarından (örn. Ölçüm, risk yönetimi ve tedarikçi yönetimi) alınan dersleri dahil edin.

  • Daha güçlü yüksek olgunluk uygulamaları uygulayın.

  • Şirketin ürün ve hizmetleri için kritik olan ek kurumsal işlevlere hitap edin.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı