Yiyecek ve İçecek


Çoklu standartlara uygunluk


SoftExpert Excellence Suite (SE Suite)  , Yiyecek ve İçecek organizasyonlarının HACCP, ISO 22000  ve GFSI şemaları (FSSC 22000, SQF, BRC, IFS, vb.) Gibi birçok standart, yönetmelik ve girişimle uyumlu olmasını sağlar  . SoftExpert, kurumların uyumluluk gereksinimlerini başarılı bir şekilde karşılamasına olanak tanıyan ve diğer yandan önemli ölçüde ilgili maliyetleri azaltabilen düşük maliyetli, kullanımı kolay ve erişilebilir bir yazılım sistemi sunar.

Bitmiş ürün kalitesi, ürün planlama, gıda ve içecek endüstrisinin ana kaygıları ve aktiviteler de odaklanan bir yazılım platformu sunarak, SE Suite sürekli değişen yönetmeliklere uyum sağlama formülasyonları ve özelliklerini güncellemek hızla uyum gereksinimlerine yanıt hızlandırmak ve edecek.

Yiyecek ve İçecek Çözümü

Besin Güvenliği

SE Suite, daha iyi gözetim, gerçek zamanlı bilgi, daha iyi sonuç ve daha iyi güvenlik güvencesi elde etmek için gıda güvenliği programlarını etkin ve verimli bir şekilde otomatik hale getirerek gıda güvenliği yönetimini kolaylaştırır.

Çözüm, işi doğru yapmak için gereken bilgi ve prosedürlerle kapsamlı bir gıda güvenliği planı oluşturarak şirkete öncülük eder. Temel ilgili disiplinler, uyum yönetimi, belgeler ve kayıt yönetimi, prosedürler / politikalar, süreç yönetimi, CAPA yönetimi, risk değerlendirmesi, kontrol izleme, denetimler ve daha fazlası dahil olmak üzere tamamen SoftExpert bileşenleri tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir organizasyon gıda güvenliği sistemini yönetmek için eksiksiz bir araçtır.

Çerçeve gıda

Softexpert ile tanışın!

Yiyecek ve İçecek Endüstrisinde iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi için

Ana Faydalar

  • Müşteri şikayet sorunlarını, uygunsuzlukları ve olayları ve sonuçta ortaya çıkan düzeltici ve önleyici eylemleri kolayca kaydedin.

  • Ürün formülasyonlarını ve fatura malzemelerini merkezi ve güvenli bir ortamda yönetin.

  • Tutarlı prosedürler, politikalar ve kayıt yönetimi sağlayın.

  • Üretim süreci boyunca riskleri tanımlayın, analiz edin ve azaltın.

  • Uygunluğu garanti etmek için denetim kayıtlarını tutun.

  • Kurumsal hizalamayı teşvik eden performans göstergelerini girin, izleyin, yayınlayın ve raporlayın.

  • Hedeflenen gelişim planları ile bunları ele almak için organizasyonel yetenekleri, becerileri ve boşlukları haritalayın.

  • Eğitim kayıtlarını güncel tutun.

  • Eğitim kayıtlarını güncel tutun. Tüm tedarik zinciri yönetimi faaliyetlerini gerçekleştirin, tedarikçileri değerlendirerek ve kaliteli materyaller sağlayın.

  • Ekipman bakım ve kalibrasyonunu yöneterek verimliliği artırın.

Çözüm Genel Bakış

 
 

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı