Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services. Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

0

Kuruluşunuzun Kalite Olgunluk Düzeyini Değerlendirme

Tarafından
Administrator
on 16.09.2018 19:43 535 Görüntüleme

İcra edilmesi gereken faaliyetler planlanırken, yönetici için bir takım sorular gündeme gelir: Her teknisyene tahsis edilen iş yükü nedir? Diğerleri boştayken bazı teknisyenleri fazla tahsis ediyor muyum? Mevcut işgücü miktarı dikkate alındığında son teslim tarihleri karşılanacak mı?

Bu soruları yanıtlamak ve biriktirme yönetimi çalışma sayfalarının ve kaynak etkinliklerinin kullanımını ortadan kaldırmak için SE Suite, bu görevlerin yönetiminde yardımcı olan bir yönetim panosu sağlar. Gösterge paneli, görevlerin yeniden dağılımını, ekip iş yükünü ve faaliyetlerin (yeniden) önceliklendirilmesini dikkate alarak hızlı karar vermeyi sağlar.

Aktiviteye tahsis edilen kaynakları tanımlamaya ek olarak, özellikler ayrıca planlama tarihlerini yeniden tanımlamanıza, ne yapılması gerektiğinin tanımını değiştirmenize ve kayıttan sorumlu olacak ekibi / yürütücüyü menüleri kullanara sistemde değiştirmek zorunda kalmadan seçmenize izin verir.

Ayrıca, özellikler, her bir kaynağın hangi faaliyetlere ayrıldığını ve ne kadar süreyle verilebildiğini görebilmenizi ve aynı zamanda faaliyetler yığınını bir sonraki aşamaya göndermeyi mümkün kılmanın yanı sıra, yürütme için tahsis edilen ve kullanılabilir kaynakların bulunduğunu kesin olarak belirtebilmenizi sağlar. .

Bu özellik SE VarlıkSE Bakım ve SE Kalibrasyonunda mevcuttur. Süreçlerinizin verimliliğini artırmaya yardımcı olabileceğini umuyoruz!

Haberdar Et

Bu Topluluk Hakkında

Bu topluluk, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin profesyonelleri ve meraklıları içindir. En iyi içeriği ve yeni pazarlama fikirlerini paylaşın ve tartışın, profesyonel profilinizi oluşturun ve birlikte daha iyi bir pazarlamacı olur. Yönergeleri okuyun

Soru araçları

1 takipçi(ler)

İstatistikler

Soruldu: 16.09.2018 19:43
Görülme: 535 Times
Son güncelleme: 16.09.2018 19:43