ISO 10015


Karşılaşılan Zorluklar


İş ortamı her geçen gün daha da rekabetçi hale geliyor. Piyasada kalabilmek için, kurumlar teknolojiye yatırım yapar, süreçleri değiştirir ve yeni ürünler yaratırlar, çalışanlar da bu değişimlere uyguladıkları kadar çabuk adapte olmalıdır. Bu zorlukların üstesinden gelmek için, şirketler öğrenmeyi güçlendirmek ve teşvik etmek için yollar aramalı ve şirketin hedeflerine, amaçlarına ve stratejilerine uygun olmasını sağlamalıdır.

ISO 10015'in rolü, bir kurumun eğitim ihtiyaçlarını belirlemesi ve analiz etmesine, eğitimi tasarlamanıza ve planlamasına, eğitim için kaynak sağlamasına, eğitim çıktılarını değerlendirmesine ve eğitim sürecini hedeflerine ulaşmak için izlemesine ve geliştirmesine yardımcı olabilecek rehberlik sağlamaktır. . ISO 10015, eğitimin sürekli iyileştirmeye olan katkısını vurgular ve kuruluşların eğitimlerini daha etkili ve verimli bir yatırım haline getirmelerine yardımcı olmayı amaçlar. 

ISO 10015 Çözüm

SoftExpert, çeşitli küresel düzenlemelerin zorlu ihtiyaçlarını karşılayan, yetkinlik ve eğitim yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite (SE Suite), firmaların ISO 10015'e uyum sağlamasına yardımcı olurken, maliyetleri düşürür, başarıyı en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve riskleri azaltır.

SoftExpert çözümü, kuruluşların ISO 10015 gereksinimlerini kolaylıkla karşılayabilmelerini, yeterliliklerin, eğitimlerin, programların, eylem planlarının, göstergelerin, süreçlerin ve diğerlerinin yönetilmesi için kaynakların sağlanmasına, organizasyon verimliliğinin artırılmasına, yeniden işlenmenin ve atıkların azaltılmasına olanak sağlar. Çevrimiçi işbirliği olanaklarıyla, organizasyon ve yöneticiler, yeterlilik ve eğitim yönetiminde mükemmelliği elde etmek için sistematik ve birleşik bir yaklaşımla daha fazla kullanıcı, ekip, ofis ve iş birimi içeren uyumluluk girişimleri hakkında iletişim kurabilir ve güncellenebilir.

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin

Ana Faydalar

  • Standart, eğitim teknolojisi ve örgütsel öğrenim hakkında rehberlik sağlar ve özellikle iş ihtiyaçlarına odaklanır.

  • ISO 9001 kalite yönetim sistemlerini zaten kullanan şirketler, ISO 10015'i kolayca anlayabilecek ve uygulayabileceklerdir.

  • ISO 10015, süreç bazlı bir standarttır ve bunu basit ve pratik hale getirir.

  • ISO 9001'i uygulamamış kuruluşlar, İK'lerinin verimliliğini ve etkinliğini artırmak için ISO 10015'i de kullanabilirler.

  • Standart, eğitimi günlük operasyonel ihtiyaçlara ve stratejik hedeflere bağlar.

  • Eğitim yatırımını üretkenlik kazançlarına ve performansa çevirir.

  • Ayrıca kilit yeteneklerin ve kariyer gelişiminin korunmasına da katkıda bulunur.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı