Aksiyon Paketi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bağlantı Paylaş

Use permanent link to share in social media

Bir arkadaşına paylaş

Lütfen giriş bunu göndermek için document Email ile !

Web sitenize yerleştirme

Başlamak için bir sayfa seçin

2. 01 Standart Raporlama Standart olmayan bir yolla izlenecek uygunsuzluğun ortaya çıkması için şarttır. SoftExpert çözümü, ilgili tüm bilgileri kayıt altına alarak, uygunsuzluklarla ilgili kapsamlı verilerin yakalanmasına ve standardize edilmesine yardımcı olur. 02 İnceleme ve Onay Uygunsuzluklardan elde edilen veriler genellikle sorunun ve sırasının önceliğidir. SoftExpert çözümü, gözden geçirme ve onay için ilgili sahiplere uygunsuzluklar yönlendirir. 03 S oruşturma Belirlenen problemlerin ya da risklerin kök nedenlerinin sistematik olarak araştırılması, bunların nüksetmesini önlemek için ge reklidir. SoftExpert çözümü, sorumlu personele araştırmacı görevler tayin eder ve diğerleri arasında Ishikawa, 5 whys dahil olmak üzere eksiksiz bir kök neden analizini destekler. 04 Düzeltici Faaliyetler Düzeltici faaliyetler, uygunsuzlukları çözmeyi ve / veya önlemeyi amaçlayan, sorun tanımlama ve soruşturmaya dayalı eylemlerden başka bir şey değildir. SoftExpert çözümü, ayrıntılı CAPA (Düzeltici ve Önleyici Faaliyet) planlarının oluşturulmasını ve izlenmesini optimize eder.

3. SoftExpert Aksiyon Paketi Sapmaları, CAPA'ları ve uygunsuzluğu etkili bir şekilde yönetin. SoftExpert Aks i yon Paketi olmayanların yaşam döngüsünü hızlandırır ve standartlaştırır. CAPA yönetimine giden uygunluk tanımlama, değerlendirme ve soruşturma. Çözüm, kurum genelinde uygunsuzlukların tespiti, yönetimi ve takibi için ortak bir çerçeve sunmaktadır. İlgili standartlar ve trendler hakkında gerçek zamanlı görünürlük sağlarken, endüstri standardı metodolojilerine dayanan uyumlu olmayan ve CAPA aktivite leri üzerinde çapraz fonksiyonel takım çalışmasını ve iletişimi kolaylaştırır. 05 Raporlama ve Metrikler Uygunsuzluk yönetim sistemi, hem iş süreçlerini hem de analitik yeteneklerini kullanarak derinlemesine analiz ve raporlamayı desteklemelidir. SoftExpert çözümü Uygunsuzluklara ve CAPA verilerine, istatistiklerine ve trendlerine gerçe k zamanlı görünürlük sağlar. 06 Sürekli İyileştirme Son adım, bir şeyi yönetmenin ve çevreyi değiştirmenin bir yolunu sağlamalıdır. SoftExpert çözümü, kuruluş genelinde standartlaştırılmış bir değişim kontrol sürecini zorlar. www.surecmerkezi.co m | info @s urecmerkezi.com Disclaimer: The content of this publication may not, in whole or in part, be copied or reproduced without prior authorization from SoftExpert Software. This publication is provided by SoftExpert and/or its network of affiliates strictly for informational purposes, without any guarantee of any kind. The only guarantees related to SoftExpert products and services are those contained within a contract. Some product functionalities and characteristics presented herein may be optional or may depend on the makeup of the offer(s) acquired. The content of this material is subject to change without prior notice.

1. SE Aksiyon Paketi İnovasyon ve Mükemmellik Uygunsuzluk Yönetimi Uygunsuzlukların yönetilmesinde mükemmelliğe ulaşılması Doğru adımları takip ederek, her bir faaliyeti en üst düzeyde verimlilik ve sürekli bir geliştirme sürecine yerleştirerek yürütme anlamına gelir. Bu zorlukların üstesinden gelmek için doğru teknolojiyi desteklemek de önemlidir. İşleme veya uyumsuzlukları optimize ederek kurumsal performansınızı sürekli geliştirin. 01 Standart Raporlama Üzerinde kapsamlı verileri yakalamak ve standartlaştırmak için uygunsuzlukların S oruşturma Soruşturma görevlerini sorumlu personele atar ve temel neden analizini destekler. 04 Düzeltici Faaliyetler Ayrıntılı uygulamayı veya CAPA planlarını oluşturur ve izler. Sürekli İyileştirme 02 İnceleme ve Onay İnceleme ve onay için ilgili sahiplere uygunsuzluklar düzenler 03 05 Reporlar ve Metrikler Uygunsuzluklara ve CAPA verilerine, istatistiklerine ve trendlerine gerçek zamanlı görünürlük sağlar Kuruluş genelinde standartlaştırılmış bir değişim kontrol sürecini zorunlu kılar 06

Görünümler

 • 712 Total Views
 • 573 Website Views
 • 139 Embeded Views

İşlemler

 • 0 Social Shares
 • 0 Likes
 • 0 Dislikes
 • 0 Comments

Paylaşım sayısı

 • 0 Facebook
 • 0 Twitter
 • 0 LinkedIn
 • 0 Google+

Gömülüler 3

 • 6 178.211.55.61
 • 20 www.surecmerkezi.com
 • 3 surecmerkezi.com