TimelinePI_RPA_Broşür -Türkçe

TimelinePI Dokümanlar / TimelinePI RPA

. TimelinePI’ler, sahip olduğunuz verileri tamamen yeni bir şekilde analiz etmenize olanak tanıyan, sürecin ne kadar geçici veya değişken olduğu önemli olmayan bir analiz aracıdır. TimelinePI, tüm işlemleriniz tarafından geride bırakılan verileri kullanır, otomatik olarak etkileşimli bir model oluşturur ve çok çeşitli analizler üretir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bağlantı Paylaş

Use permanent link to share in social media

Bir arkadaşına paylaş

Lütfen giriş bunu göndermek için document Email ile !

Web sitenize yerleştirme

Başlamak için bir sayfa seçin

1. TimelinePI Process Intelligence for Robotic Process Automation RPA ÇÖZÜMLER İ R P A P rocess I ntelligence Mevcut RPA girişimlerinin çoğunluğu, insan müdahalesi olmadan yapılandırılmış verileri içeren yüksek hacimli, nispeten basit süreçleri otomatikleştirmeye odaklanırken, insanlar, sürecin bir parçası olduğu daha karmaşık ortamların yanı sıra, yapılandırılmamış veriler içeren süreçlerde botlar giderek daha fazla düşünülmekte, veya bazı bilişsel muhakemelerin kullanılması gerekebilir. Bu karmaşık senaryolar yeni bir analiz türü gerektirir: Timeline Analysis ™. TimelinePI’ler, sahip olduğunuz verileri tamamen yeni bir şekilde analiz etmenize olanak tanıyan, sürecin ne kadar geçici veya değişken olduğu önemli olmayan bir analiz aracıdır. TimelinePI, tüm işlemleriniz tarafından geride bırakılan verileri kullanır, otomatik olarak etkileşimli bir model oluşturur ve çok çeşitli analizler üretir. Sonuç, diğer araçlarla mümkün olmayan süreç içgörülerine anında erişim sağlamaktır. Mevcut iş süreçlerinizi kapsamlı bir şekilde anladığınızda ve derinlemesine süreç analizini tamamladığınızda, TimelinePI gerekli protokollere ve devam eden performans hedeflerine uymalarını sağlamak için süreç adımlarını izlemeye devam edebilir. Birçok kuruluş, Robotik Süreç Otomasyonu'nu (RPA) dijital dönüşüm çabalarının kilit bir parçası olarak kabul ediyor. Bir “dijital işçi” stratejisi, en iyi uygulamaları kullanarak ve uygulama sonrası optimizasyon sağlayabilecek RPA projelerini planlayan ve yürüten ekipler için önemli ölçüde ölçülebilir etkiye sahip olabilir. Bu, otomasyon dostu prosesleri açıkça tanımlamak ve kötü tasarlanmış veya kırılmış proseslerin otomasyonundan kaçınılması anlamına gelirken, prosesler otomasyonlu olarak izlenir. “Olduğu gibi” durum süreçlerini değerlendirme yeteneği, yatırım getirisi beklentilerini açıkça belirlemenize, çevik hizmet sunumu sağlamanıza veya gelişmiş bir müşteri yolculuğunun faydalarını gerçekleştirmenize yardımcı olur. TAM OTOMASYON YAŞAM DÖNGÜSÜ İÇİN ÖNGÖRÜLER ÖN UYGULAMA % 100 “AS IS” süreç görünürlüğü, ekiplerin darboğazları, uyumluluk riskleri veya RPA öncesi yanlış sıralı yürütme gibi süreç yürütme sorunlarını tanımlamasını, analiz etmesini ve düzeltmesini sağlar. UYGULAMA SONRASI Otomasyon yatırımının beklendiği gibi çalıştığından emin olun. İzleme ve Uyarı, gerçek zamanlı olarak, yukarı ve aşağı akış devam eden protokol uyumluluğunu sağlamak için etkiler. YG'yi açıkça ölçün ve sürekli iyileştirme sağlayın. KURUMSAL ÖLÇEKLENEBİLİRLİK Otomasyonun tam olarak nasıl çalıştığını bilerek tüm şirket genelinde RPA'yı uygulayın. TimelinePI Akıllı Otomasyon, kurum çapında iş süreçlerini gerçek zamanlı olarak izleyerek bir uyum ve risk yönetişimi çerçevesi oluşturur. Otomasyonun dokunduğu her süreç ve iş sistemi arasında senkronize kalmasını sağlamak için önemli komut ve kontrolle onlarca yüzlerce, hatta yüzlerce hatta binlerce botu kolayca ölçeklendirin.

2. RPA SOLUTIONS www.timelinepi.com Lütfen Detay için [email protected] processera .com Web Sitesi www. processera .com Copyright (c) 2017, TimelinePI, Inc. All rights reserved. This document is provided for information purposes only, and the contents hereof are subject to change without notice. This document is not warranted to be error-free, nor subject to any other warranties or conditions, and reader should verify any specifi c questions with company personnel and product documentation. Tüm endüstrilerdeki kuruluşlar, geliri yönetmek, kullanımı optimize etmek ve maliyetleri azaltmak için artan baskıyla karşı karşıya. Bu, süreç problemlerini çözme ve milyonlarca atık tasarrufu yapma umuduyla otomasyon arayışı içinde olduğu anlamına gelir. Rekabette öne geçmek için birçoğu sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve RPA'dan yüksek ROI elde etmek için teknolojiyi yeni yollardan kullanıyor ve gerçekten Akıllı Otomasyon oluşturmak için Gelişmiş İşlem Zekası ile eşleştiriyor. Ancak, bir RPA stratejisinin nerede ve nasıl kullanılacağının belirlenmesi karmaşıktır. TimelinePI platformu, herhangi bir sayıdaki sistemden veri alma yeteneğine sahip olduğundan, kuruluşların süreç iyileştirme için en iyi adayları belirlemelerine ve botların düzgün, verimli bir şekilde çalışmasını sağlamasına yardımcı olabilir ve proaktif düzeltmenin uygulama sonrası alınmasını sağlama konusunda uyarıda bulunabilir. TimelinePI, yeni nesil kaynak çözümleri ve gelişmiş akıllı otomasyon için fark yaratan üreticidir. TimelinePI: Akıllı Otomasyonda İş Zekası: • Botların beklendiği gibi performans gösterdiğinden emin olun ve kapalı döngü entegrasyonunu uygulayın, operasyonel platformlarınızı izleyin, özel bir durum oluştuğunda bunu bildirin, ardından sorunun çözüldüğünü doğrulayın. • Bot çalıştırmasını gerçek zamanlı olarak izleyin ve herhangi bir ihlal veya istisna olduğunda sizi anında uyarın. • Gelecekteki otomasyon girişimleri için veri destekli gerekçe sağlayan net, ölçülebilir uygulama sonrası maliyet etkisini anlayın. • Otomatik Süreç Keşfi ile zorlu, maliyetli ve çoğu zaman öznel manuel süreç değerlendirmesini ortadan kaldırın. • RPA'nın hem öncesi hem de sonrasında uygulanmasında, uçtan uca süreçlerin sayısız sistemde nasıl yürüdüğünü kolayca anlayın. • RPA yatırımlarının kapsamını ve değerini genişletebilecek potansiyel süreç yürütme değişikliklerini belirleyin.

Görünümler

 • 56 Total Views
 • 37 Website Views
 • 19 Embeded Views

İşlemler

 • 0 Social Shares
 • 0 Likes
 • 0 Dislikes
 • 0 Comments

Paylaşım sayısı

 • 0 Facebook
 • 0 Twitter
 • 0 LinkedIn
 • 0 Google+

Gömülüler 3

 • 2 www.surecmerkezi.com
 • 2 178.211.55.61
 • 1 surecmerkezi.com