SE TalepSistem ile ilgili taleplerin iletilmesi, izlenmesi, yönetilmesi

Softexpert Talep Yönetimi Modülü Broşürü için

Name *

Email *

SE Talep, Hizmet Talep Yönetimi üzerine odaklanan bir sistemdir. Baştan sona tüm istek yaşam döngüsünü yönetmek için tasarlanmış kaynakları sunar. Onaylama denetimleri, hizmet etkinliği, analiz, aramalar ve kullanıcıların tüm isteklere hızlı bir genel bakış sağlayan raporlar sunar.

Çözüm, bekleyen öğeleri kontrol eden güçlü bir mekanizma ile ekip çalışmasını düzene koyar ve hizmetten sorumlu kişileri otomatik olarak e-posta yoluyla bilgilendirir. Bu, yöneticilere ve ekiplerine hedefleri ve öncelikleri üzerinde basit ve etkili bir kontrol imkânı sağlar, böylece son başvuru tarihlerine ve sonuçlara uygunluğu optimize eder.

5-7 dakika arası ürün tanıtım videosu

Daha Fazla...

SE Talep, tüm bilgi ve belgeleri depolayan tek bir merkezi veritabanı aracılığıyla, şirketin farklı departmanlarının tüm hizmet taleplerine dayalı olarak, talep yaşam döngüsünü otomatikleştirir. Bu şekilde, organizasyon tarafından tamamlanan günlük iş rutini kaydedilir ve izlenir.

Ekran Görüntüleri

Özellikler

Özellikler

  • Belge oluşturma ve düzeltme, bakım iş emirleri (WO), kalibrasyonlar, portföy analizi için yeni girişimler, proje başlatma ve değiştirme süreci, yeni eğitim, değişen ürün, varlık ve tedarik bilgileri, süreç revizyonu ve daha fazlasını içeren talepleri otomatikleştirir.
  • Son başvuru tarihlerini izler ve sorumlulara görev gönderir.
  • Kontrol listelerini kullanarak üretkenliği optimize eder ve kaliteyi talep eder.
  • Memnuniyet seviyelerini yapılandırır.
  • Sorumlu ekipleri, istekleri yerine getirmek için tanımlar.
  • İstekler listelerini izler.
  • İstek raporlarını otomatik olarak üretir.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?