SE APQP / PPAPAPQP / PPAP - Planlama, Yürütme, Raporlama, Onay, İzleme

Daha Fazla...

Softexpert APQP/PPAP modülünü indirmek için

Name *

Email *

SE Gelişmiş Ürün Kalite Planlaması (APQP), ürünlerin geliştirilmesi ve değiştirilmesi için kullanılan yöntemleri otomatikleştirmek için geliştirilmiş bir yazılımdır. Tedarikçilerle üreticiler arasındaki sonuçları paylaşma yöntemlerini standartlaştırırken, ürün geliştirme sürecinde bir rehber görevi görür.

Çözüm, yeni ürünlerin geliştirilmesinde basit ve etkili bir kontrol sağlamanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini garanti etmek için gerekli kaynakları, gerekli değişikliklerin erken tespitini ve zamanında ve mümkün olan en düşük maliyetle teslim edilen kaliteli ürünleri sağlamaya yardımcı olur.

SE APQP, tüm faaliyetleri ve APQP süreci boyunca zamanlamaların zamanında tamamlanmasını sağlayan güçlü bir mekanizma kullanmaktadır. Çözüm, aynı zamanda IATF 16949, VDA ve diğerleri gibi uluslararası standartlar ve düzenlemeler tarafından belirlenen gereklilikleri de karşılar.

5-7 dakika arası ürün tanıtım videosu

Ekran Görüntüleri

Özellikler

  • Tahmin edilen ve gerçek etkinlik karşılaştırmasını göstermek için e-tablolar ve Gantt grafiklerine APQP zamanlamaları oluşturur.
  • Formların atanmış kullanıcılar tarafından tamamlanmasını ve onaylayanlar tarafından elektronik olarak imzalanmasını sağlar.
  • Şirket tanımlı ürün kalite planlama kontrol listelerini üretir ve atanan görevlere otomatik olarak bekleyen görevleri gönderir.
  • Kısmi veya eksiksiz verileri tamamlanmış bir parça formundan benzer bir parça formuna kopyalayarak veri yeniden giriş ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Değişkenler (değerler ölçümü) ve özniteliklere (hata sayımı) dayalı süreç yeterlilik çalışmasını gerçekleştirir.
  • Ortalama, aralık, dağılım, histogram, kusur öğelerinin miktarı ve oranı ve daha fazlası için elektronik tablolar ve kontrol grafikleri oluşturur.
  • Cp, Cpk, Pp, Ppk, ZLSL ve ZUSL dahil olmak üzere işlem indekslerini hesaplar.
  • CAD çizimleri, akış şemaları, teknik özellikler ve taranmış belgeler gibi elektronik belgelerin APQP işlemlerine eklenmesini sağlar.
  • APQP belge revizyonlarını kaydeder ve değişiklikleri otomatik olarak tanımlar.
  • Birçok ISO standardına uygun belgeler üretir.
HIZLI MENU.Sık Kullanılan Bağlantılar
Daha Fazla...Gelin Firmanız için Dijital Dönüşüm ve Süreç İyileştirme Çalışması yapalım!
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Ürün hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?