SE FormElektronik Form - Süreçler ile entegrasyon

Softexpert Form – Elektronik Belge Yönetimi Modülü Broşürü için

Name *

Email *

Kağıt formları yıllardır kullanılmaktadır çünkü veriler toplamak için açık ve basit bir yol sağlarlar. Ancak, bunları yönetmek zorlu ve pahalı. Artı kağıt belgesinde bulunan istatistiksel bilgileri okumak ve analiz etmek çok çaba gerektirir.

Çoğu kuruluş, müşterileri, çalışanları, sağlayıcıları ve yüklenicileri veri toplamak için formları kullanır. Formlar, çeşitli amaçlarla işlenmesi, korunması ve üzerinde çalışılması gereken bilgileri içerir. Etkili olabilmesi için, form tabanlı süreçler örgütün ihtiyaçlarını karşılamak için esnek olmalıdır. Birçok kişi veya departman arasında işbirliği yapılmasına izin vermek ve donatılmış herkesten bilgi almak ve onaylamak için etkin olmaları gerekir.

5-7 dakika arası ürün tanıtım videosu

Daha Fazla...

SE Form, düzenlemelerle uyumluluğun sağlanmasına yardımcı olmak için form tabanlı süreçleri otomatikleştiren, düzene sokan ve etkili bir şekilde yöneten SoftExpert’in İş Süreci Yönetimi (BPM) çözümünün entegre bir parçasıdır.

Ekran Görüntüleri

Özellikler

Maliyet-Etkili Otomasyon Sistemi

  • SE Form, form tabanlı süreçleri otomatikleştirir ve seçilen verilerle kullanıcıları yönlendiren en iyi uygulama özelliklerini sunar. Daha hızlı dönüş için yönlendirme, bildirim, yükseltme ve onaylama işlemlerini otomatikleştirir.
  • SE Form web tabanlıdır, böylece çalışanlar, müşteriler ve tedarikçiler form tabanlı süreçlere (yani, veri girişi ve doğrulama) neredeyse her yerden katılabilir.

Doğru Veri Yakalama

  • Şirketler yeni formlar oluştururken mevcut formları geliştirirken doğru ve hızlı veri toplamak için çeşitli alan biçimleri kullanabilirler. Fareyi bir tıklama ile kullanıcı form alanlarında girilen ve daha önce girilen veri seçeneklerinin listesini sağlayan genel yanıtları seçebilir. Bu, verilerin doğru formda girilmesine yardımcı olur. Alanlar, basit veya karmaşık matematiksel işlemleri kullanarak verileri hesaplamak için de ayarlanabilir.

Bağlı Süreçler

  • SE Form, daha etkili ve etkili bir kalite yönetimi için farklı kalite süreçlerini bütünleştirir. Örneğin, bir değişiklik gönderme formu doğrudan bir CAPA formundan başlatılabilir ve bir işlemi bir sonraki işleme bağlar. İlgili bilgiler otomatik olarak yeni forma girilerek, veri girişi azaltılacak ve el ile bilgi transferinde sık görülen hatalar önlenecektir.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?