SE PDMÜrün Veri Yönetimi ile uçtan uca takip sistemi

Softexpert PDM – Ürün Veri Yönetimi Modülü Broşürü için

Name *

Email *

SE PDM, ürün verilerini toplayıp merkezileştiren, tüm paydaşlarınızı bir araya getiren ve organizasyona gelişmiş raporlama yeteneği veren tamamen entegre, otomatikleştirilmiş bir ürün yönetimi çözümüdür. Ürünlerinizle ilgili tutarlı, doğru ve güvenilir verileri yakalamak ve yönetmek için gerekli teknoloji ve işlemleri sağlar.

Çözüm, ürün yönetiminin en sıkıcı ve zaman alıcı yönlerini düzene sokar, karar verme sürecini olgularla güçlendirir ve tüm paydaşlarınızı merkezi bir bilgi veritabanına bağlar.

SE PDM, bir ürünün yaşam döngüsünün tüm yönlerini yönetmenin yanı sıra, ürettikleri muazzam miktarda elektronik belgeyi kontrol etmesini sağlayan eksiksiz bir uçtan uca çözüm sunar.

En önemlisi yazılım, organizasyonların ISO 9000 Kalite Kuralları, IATF 16949, FDA 21CFR Bölüm 11 Elektronik Kayıt Tutma ile ilgili olanlar gibi artan sayıda düzenleyici uyumluluk ve kurumsal yönetişim süreçleri ile ilişkili olarak genel kaliteyi artırmasına ve maliyetleri ve riskleri azaltmasına olanak tanır , İyi İmalat Uygulamaları ve diğerleri.

5-7 dakika arası ürün tanıtım videosu

Ekran Görüntüleri

Özellikler

Özellikler

  • Sınırsız ürün türünü, ürün özelliklerini ve özelliklerini, kategorileri ve alt kategorileri, ürün resimlerini, ürün ilişkilerini ve daha fazlasını destekler.
  • Şirketinizin envanterini veya ürün adlandırma ve protokollerini karşılamak için veri kalitesi yordamlarını özelleştirir.
  • İşten ayrılma yapıları sağlar ve ürünle ilgili süreçler, kaynak planlaması ve proje takibi arasında koordinasyon sağlar.
  • Yetkili personelin ürün bilgisine erişebilmesini veya değiştirebilmesini sağlamak için rol tabanlı erişim denetimini destekler.
  • Sistemde yapılan her olayı izler, ayrıca her değişikliğin ne ve ne zaman yapıldığını, neden ve nasıl her değişikliği herhangi bir ürün kaydında yaptığını izler.
  • Kullanıcıların ürün geliştirmede, tasarım gözden geçirmelerinde, mühendislik değişiklik siparişlerinde, onaylarda ve diğer ürünle ilgili süreçlerde aktif olarak yer almasını sağlayan iş akışı işlevleri.
  • Değişiklik geçmişi, üretici ve tedarikçi parça numaraları, yetkili tedarikçiler ve diğer ürünle ilgili bilgiler dahil olmak üzere ürün / parça bilgilerine erişim.
  • Üretim, CAD, CAE ve SDE sistemleri dahil harici sistemlerle arabirimler.
  • Düzenleyici uyumluluk için gerekli olan sistemde gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin kapsamlı bir denetim izini korur.
  • Kullanıcıların kategorilere, üreticilere, bakımlara veya garanti sürelerinden ve diğer birçok alana göre ürünleri anında listelemelerine ve bağlamalarına olanak tanıyan güçlü arama özellikleri sunar.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?