SoftExpert BPM

İş Süreçleri Yönetimi


Karşılaşılan Zorluklar


Pazarın dinamik doğası, sürekli olarak yeni risk ve zorlukların ortaya çıkma sebebidir.  Ekonomik baskılar ve değişen iş ihtiyaçları, şirketlerin iş süreçlerine yaklaşımında temel bir zorluğa neden olmaktadır.  Değişen piyasa koşullarına hızlı bir şekilde cevap vermek için bu süreçler düzene sokmalıdır.

İş Süreçleri Yönetimi (BPM), bu zorlukların üstesinden gelmek ve yüksek verimli ve duyarlı iş süreçleri oluşturmak için anahtardır. BPM, süreç merkezli ve çapraz işlev yaklaşımını birleştirerek insan, içerik ve kurumsal uygulamaları bütünleştiren bir yönetim disiplini türüdür.
 


Çözüm – SoftExpert BPM


SoftExpert BPM   , insan merkezli ve kullanıcı dostu arayüzü ile iş süreçlerinin görünürlüğünü ve kontrolünü geliştirir.  Çözüm, tüm organizasyon genelinde süreçlerin sürekli iyileştirilmesini teşvik eder.  Modelleme ve optimizasyondan otomasyona, uygulamaya ve izlemeye kadar yaşam döngüsünün her adımını yönetir.

Geliştirilmiş iş anlayışı, daha hızlı süreçler ve stratejik planlama üzerinde daha büyük iş etkisi sunarak, SoftExpert çözümü, karmaşık süreçlerin düzenlenmesi ve gerçek zamanlı iş bilgileriyle iş hedeflerinin desteklenmesi için insanların daha verimli çalışmasını sağlar.

Çözüm, olayların, süreçlerin ve görev etkinliklerinin, karar ağ geçitlerinin, yüzme şeritlerinin ve diğerlerinin kullanımını sağlar. Process Model ve Notation (BPMN) standardına dayanan% 100 güçlü, web tabanlı sürükle ve bırak tasarım aracı sağlar. Süreç tasarımcıları ve geliştiricileri, iş süreçlerini ve kuralları hızlı bir şekilde modelleyebilir, kullanıcı ekleyebilir, kullanıcı dostu arayüzler ve özelleştirilmiş formlar oluşturabilir ve kurumsal içeriği ve ilgili ürünleri tek bir entegre çözümle yönetebilir.framework-bpm

İş Süreçleri Yönetimi – BPM

Softexpert ile tanışın!

SoftexpertBPM iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi için

Faydaları

 • Kuruluş içinde değerli olmayan işlevler gerçekleştirmek için gereken FTE'lerin (tam zamanlı çalışanların) sayısını azaltır.

 • Manuel görevleri otomatikleştirerek ve optimize ederek fazla mesai harcamasını keserek, doğrudan giden nakit akışını  azaltır..

 • Müşteri hizmet süreçlerini sürekli olarak geliştirerek ve izleyerek müşteri taleplerine cevap vermek için harcanan süreyi önemli ölçüde azaltır..

 • Stratejik planlama görevleriyle ilgili kuralları ve süreçleri uygulayarak gelir kayıplarını ortadan kaldırır..

 • Uyumluluk çabalarını izlemek için süreçleri hızlı bir şekilde oluşturmanın bir yolunu sağlayarak denetim ücretlerinden kaçınılır.

 • Süreci belgelemek ve uygulamak için BT ve iş kullanıcıları arasındaki işbirliğini teşvik eder.

 • Bireysel süreçlerin veya toplamların performansını izler ve potansiyel olarak eğilimleri tanımlar.

 • Strateji ve iş performansı iyileştirmesi için ham süreç verilerini değerli süreç zekasına dönüştürür

 • Yeniden işlenmeyi ortadan kaldırır ve organizasyon genelinde standardizasyon ve şeffaflığı teşvik eder, çalışan motivasyonunu artırır.

 • Süreç otomasyonu sonucunda gerçek zamanlı görünürlük ve üretkenliği sağlar.

 • Müşteri memnuniyetini artırarak müşteri tutma oranını, itibarını, pazar payını ve gelirini artırır.

 
 

Yatırım Getirisi (ROI)

Günümüzün iş ortamı, kuruluşların finansal performans üzerinde olumlu etkisi olan süreçlerin verimliliğini artırmak için çabalarını ikiye katlamasını talep etmektedir.

Geliri büyütmek ve maliyetleri azaltmak isteyen kuruluşlar, hedeflerine ulaşmak için giderek artan bir şekilde İş Süreçleri Yönetimi (BPM) kullanıyor.  Gartner'a göre, BPM kullanan işletmelerin% 80'i, yüzde 15'ten daha iyi bir iç getiri oranı yaşayacak.

Giderek, İş Süreçleri Yönetimi, bir alt çizgi kurumsal uygulama olarak görülüyor ve çalışmalar, BPM projeleri üzerinde YG'nin, ilk yatırım getirisini% 100 ila% 300 ve geri ödeme süresi 6 ila 12 ay arasında bildiren müşterilerle birlikte harika olduğunu gösterdi. Bunun nedeni başarılı BPM projelerinin teknoloji kararları olmaması, iş kararlarıdır. İş alıcıları YG hakkında övünüyor ve çoğu zaman BPM'yi bir işletim sistemi ya da başka bir altyapı altyapısı gibi satın alan meslektaşlarına kıyasla 10 kat ROI rapor ediyor.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı